Dni lawinowo -skiturowe w Dolinie Pięciu Stawów Polskich.
Dni lawinowo - skiturowe na stałe już zapisały się w kalendarzu najważniejszych imprez górskich roku. Tym razem było to spotkanie szczególne, bo jubileuszowe (Piąte Dni w Pięciu Stawach).
 Był tort! było sto lat, było dużo uśmiechu i jeszcze więcej pozytywnej energii.


Dni lawinowo - skiturowe to świetna okazja żeby rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem górskim jak również żeby poprawić swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie pierwszej pomocy, odszukiwania i odkopywania poszkodowanych w lawinach, turystyki zimowej, asekuracji i nawigacji.
Dodatkowo każdy uczestnik mógł wziąć udział w organizowanej loterii z nagrodami oraz w biegu z przeszkodami.Wieczorem po zakończeniu warsztatów, można było wziąć udział w wykładach.
Biorąc pod uwagę połączenie pięknego słonecznego weekendu, dni lawinowo - skiturowych i wysypu krokusów na Tatrzańskich halach można było spodziewać się tego, że schronisko będzie pękać w szwach z przeludnienia... tak też było!
Szczególne wyrazy podziwu i podziękowania należą się wiecznie pogodnej obsłudze schroniska, która z wielką cierpliwością ogarniała całą sytuację.

Dni lawinowo - skiturowe były imprezą bardzo udaną, serdecznie polecamy wszystkim, którzy jeszcze nigdy nie byli udział w przyszłorocznej edycji :)