Dzień Blogów!


Dzień Blogów!

 

Dziś 31.08.2018 na całym świecie obchodzony jest Dzień Blogów!

Z tej okazji pragniemy podziękować Wam Drodzy Czytelnicy za to, że jesteście i mobilizujecie Nas do dalszej pracy!
Za to, że stanowicie integralną część Naszego bloga, który dzięki Wam stał się głosem łączącym ze sobą ludzi i treści o tych samych zainteresowaniach czy tematyce... miejscem gdzie wspólnie możemy odkryć coś nowego i wzajemnie się od siebie uczyć.

Dziękujemy!

Nawiązując do jednej z głównych idei święta jaką jest popularyzacja blogowania, chcielibyśmy przedstawić Wam kilku Naszych podróżniczych faworytów:

CLIMB2CHANGEBlog utworzony przez profesjonalistów i pasjonatów wspinania. Prowadzą także szkołę wspinania o tej samej nazwie. Czytając artykuły możemy dowiedzieć się o wielu niesamowitych miejscach wspinaczkowych (i nie tylko) a co więcej, poprzez dokładne opisy, zarówno techniczne jak i krajobrazowe, prawdziwie poczuć ich klimat. Miłym akcentem jest także odrębny dział blogu poświęcony kosmetykom naturalnym :)
Zdecydowanie pozycja obowiązkowa!
www.climb2change.pl
IG: @climb2change

CAROLINESTENS

 
Blog prowadzony przez prawdziwą pasjonatkę sportu, gór i zdrowego stylu życia. Możemy tam znaleźć artykuły opisujące przeróżne wycieczki autorki (w tym m.in. zdobycie Elbrusa). Bardzo ciekawy i  mobilizujący jest również dział treningowy oraz dział poświęcony gotowaniu.
Ogólnie blog bardzo godny polecenia! Jest idealnym miejscem do zaczerpnięcia górskiej, podróżniczej, treningowej czy kulinarnej inspiracji.
Polecamy!
www.karolinastensen.blogspot.com
IG: @carolinestens

ONE STEP FORWARD


Blog prowadzony przez pasjonata podróży i górskich wędrówek- Kamila.
Bardzo dobrze i rzetelnie opisuje pokonywane przez siebie górskie szlaki oraz odbyte podróże. Pomocnymi i cieszącymi dla oczu są widokowe zdjęcia oraz bardzo dobrze opisane panoramy. Na blogu pojawił się również rozwijający się dział z praktycznymi podróżniczymi poradami.
www.onestepforward.pl
IG: @onestepforward_pl

SHOWTIME MOUNTAINSPrawdziwi górscy i wspinaczkowi zapaleńcy!
Na swoim koncie mają zdobycie wielu znaczących szczytów tj.: Grossglockner, Mont Blanc, Kazbek czy Aconcagua. Blog zawiera bardzo dokładne i humorystyczne opisy zarówno przejść wspinaczkowych jak i wejść górskich. Warto także wspomnieć o działach: dieta i trening, w których znajdziemy wiele interesujących, motywujących porad.
www.showtimemountains.pl
IG: @showtimemountains

PRZYGODY SZYMONA


Czytając powyższy blog od razu daje się odczuć jak wielką pasję do gór i podróży ma jego autor. Możemy przeczytać tam o wielu magicznych miejscach i trasach (zarówno tych prostych jak i bardziej wymagających). Napotkamy tam również artykuły w postaci poradników (np. przygotowanie do via ferrat). Wszystko to odbywać się będzie w niezwykłym, alpejskim klimacie. Blog z pewnością stanowi świetne źródło podróżniczych inspiracji!
www.przygodyszymona.com
IG: @przygodyszymona